KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7797184
nr 779 7184
Akvarell
Okänd konstnär, pointer, signerad-26, motivets mått: 21x32
Utrop:
700 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:29:02
150 kr
150 kr